Пайвасткунаки 7/16 Din махсус барои истгоҳҳои пойгоҳи беруна дар системаҳои алоқаи мобилӣ (GSM, CDMA, 3G, 4G) тарҳрезӣ шудааст, ки дорои қувваи баланд, талафоти кам, шиддати баланди корӣ, кори беҳтарини обногузар ва мувофиқ барои муҳитҳои гуногун мебошад. Насби он осон аст ва пайвасти боэътимодро таъмин мекунад.
Пайвасткунакҳои Telsto 7/16 DIN дар ҷинси мард ё зан бо импеданси 50 Ом дастрасанд. Пайвасткунакҳои 7/16 DIN-и мо дар версияҳои рост ё кунҷи рост, инчунин фланҷҳои 4-сӯрохӣ, девори деворӣ, панелҳои 4-сӯрохӣ ё имконоти камтар васлкунӣ дастрасанд. Ин тарҳҳои пайвасткунакҳои 7/16 DIN дар усулҳои васлкунии фишанг, фишанг ё кафшер дастрасанд.
● IMD-и паст ва VSWR-и паст самаранокии беҳтари системаро таъмин мекунанд.
● Тарҳи худсӯзанда осонии насбро бо асбоби стандартии дастӣ таъмин мекунад.
● Прокладкаи пешакӣ васлшуда аз чанг (P67) ва об (IP67) муҳофизат мекунад.
● Ноқили марказии бо пӯшиши биринҷӣ/агрогенӣ ва ноқили берунии бо пӯшиши биринҷӣ/терӣ-хӯлаӣ гузаронандагии баланд ва муқовимат ба зангзаниро таъмин мекунанд.
● Инфрасохтори бесим
● Истгоҳҳои асосӣ
● Муҳофизати барқ
● Алоқаи моҳвораӣ
● Системаҳои антенна

Модел:TEL-DINF.12-RFC
Тавсиф
Пайвасткунаки занонаи DIN барои сими чандири 1/2 дюйм
| Мавод ва рӯйпӯшкунӣ | |
| Тамос бо марказ | Пӯшиши биринҷӣ / нуқра |
| Изолятор | PTFE |
| Ноқили бадан ва беруна | Мис / хӯла бо се-хӯла пӯшонида шудааст |
| Прокладка | Резинаи силикон |
| Хусусиятҳои барқӣ | |
| Хусусиятҳо Импеданс | 50 Ом |
| Диапазони басомад | DC~3 ГГц |
| Муқовимат ба изолятсия | ≥5000MΩ |
| Қувваи диэлектрикӣ | 4000 В rms |
| Муқовимати тамос дар марказ | ≤1.0 мΩ |
| Муқовимати тамоси беруна | ≤0.4 мΩ |
| Талафоти воридшавӣ | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Диапазони ҳарорат | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБс(2×20Вт) |
| Обногузар | IP67 |
Дастурҳои насби сими фаврӣ чандири N ё 7/16 ё 4310 1/2 дюйм
Сохтори пайвасткунак: (Расми 1)
A. гайкаи пеш
B. гайкаи пуштӣ
C. прокладка

Андозаҳои буридан мувофиқи диаграмма (Расми 2) нишон дода шудаанд, ҳангоми буридан бояд ба инҳо диққат дод:
1. Сатҳи охири ноқили дарунӣ бояд каҷ карда шавад.
2. Омехтагиҳо, аз қабили пораҳои мис ва гиреҳҳоро дар сатҳи охири кабел тоза кунед.

Ҷамъоварии қисми мӯҳркунӣ: Қисми мӯҳркуниро дар баробари ноқили берунии кабел, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, винт кунед (Расми 3).

Ҷамъ кардани гайкаи қафо (Расми 3).

Гайкаи пеш ва қафоро бо винтҳо, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, пайваст кунед (Расми 5)
1. Пеш аз печондани винтҳо, як қабати равғани молиданӣ ба ҳалқаи O-шакл молед.
2. Гайкаи қафо ва кабелро беҷунбон нигоҳ доред, корпуси асосии корпусро ба корпуси қафо винт кунед. Корпуси асосии корпуси қафоро бо истифода аз калиди асосӣ винт кунед. Васлкунӣ ба анҷом расид.

Ба муаррифии маҳсулоти мо хуш омадед. Мо ифтихор дорем, ки пайвасткунаки Din-и 7/16-и худро ба шумо муаррифӣ мекунем!
Пайвасткунаки 7/16 Din-и мо барои истгоҳҳои пойгоҳи беруна дар системаҳои алоқаи мобилӣ тарҳрезӣ шудааст ва ба стандартҳои гуногуни алоқаи мобилӣ, аз қабили GSM, CDMA, 3G, 4G ва ғайра татбиқ мешавад. Он дорои қувваи баланд, талафоти кам, шиддати баланди корӣ, кори комили обногузар мебошад ва метавонад дар муҳитҳои гуногун устувор кор кунад.
Пайвасткунакҳои 7/16 Din-и мо дорои технологияи пешрафтаи тарроҳӣ ва истеҳсолӣ мебошанд, ки сифат ва эътимоднокии баландро таъмин мекунанд. Насб ва пайвастшавӣ ба осонӣ имконпазир аст ва метавонад насб ва нигоҳдориро дар муддати кӯтоҳ анҷом диҳад, ки бо ин васила самаранокиро беҳтар ва хароҷотро кам мекунад.
Пайвасткунаки Din-и 7/16-и мо дар раванди тарроҳӣ сенарияҳои гуногуни татбиқро ба назар гирифтааст ва татбиқпазирии онро таъмин мекунад. Иқтидори обногузари он ба он имкон медиҳад, ки дар шароити номусоиди обу ҳавои номусоид ба таври муқаррарӣ кор кунад. Илова бар ин, он инчунин хусусиятҳои шиддати баланди корӣ ва талафоти камро дорад ва метавонад сифат ва устувории сигналро ҳангоми интиқоли масофаи дур нигоҳ дорад.
Умуман, пайвасткунаки 7/16 Din-и мо пайвасткунаки баландсифатест, ки барои истгоҳҳои пойгоҳи беруна дар системаҳои алоқаи мобилӣ тарҳрезӣ шудааст. Новобаста аз он ки шумо дар кадом муҳит кор мекунед, мо метавонем роҳҳои ҳалли самараноки пайвастшавиро пешниҳод кунем. Агар шумо ба маҳсулоти мо таваҷҷӯҳ дошта бошед, лутфан барои маълумоти бештар бо мо тамос гиред.