Маҷмӯи кабелҳои оптикӣ, DLC/PC, DLC/PC, режими ягона, GYFJH 2B1 (LSZH), 7.0 мм, шохаи муҳофизатии беруна 2 ядро
Маҷмӯи кабелҳои оптикӣ дорои пайвасткунакҳои DLC/PC мебошад ва ҳам дар конфигуратсияҳои якрежимӣ ва ҳам бисёррежимӣ дастрас аст. Он аз маводи GYFJH 2B1 (LSZH) сохта шудааст, ки бехатарӣ ва устувориро таъмин мекунад. Диаметри кабел 7.0 мм буда, 2 ядро дорад, ки онро барои истифода дар шохаҳои муҳофизатшаванда дар берун мувофиқ мегардонад.
Сими патчи FTTA (нахи оптикӣ ба антенна) барои истифодаҳои гуногун, аз ҷумла:
● Истгоҳҳои асосии 3G ва 4G
● Аэрокосмик ва мудофиа
● Ташхиси таҷҳизот
● Сенсорҳои нахи оптикӣ
● Шабакаҳои FTTA, FTTP ва FTTX
● WiMAX
● Воҳидҳои пойгоҳи банд (BBU)
● Дастгоҳҳои радиоии дурдаст (RRU)
● Сарлавҳаҳои радиои дурдаст (RRH)
● Таҳаввулоти дарозмуддат (LTE)
Кабели GJFJV
Нахи ягона
| Ашё | Воҳид | Мушаххасот |
| Камшавӣ | дБ/км | 1310нм≤0.41550нм≤0.3 |
| Парокандагӣ | Пс/нм.км | 1285~1330нм≤3.51550нм≤18.0 |
| Мавҷи дарозии дисперсия сифр аст | Nm | 1300~1324 |
| Нишебии парокандагии сифрӣ | Пс/нм.км | ≤0.095 |
| дарозии мавҷи буридани нахи оптикӣ | Nm | ≤1260 |
| Диаметри майдони режим | Um | 9.2±0.5 |
| Консентратсияи майдони режим | Um | <=0.8 |
| Диаметри рӯйпӯш | um | 125±1.0 |
| Рӯйпӯши ғайридоираӣ | % | ≤1.0 |
| Хатои консентратсияи рӯйпӯш/пӯшиш | Um | ≤12.5 |
| Диаметри рӯйпӯш | um | 245±10 |
| хамшавӣ, сустшавии вобастагӣ | 1550нм, 1гардиш, диаметри 32мм, 100рум, диаметри 60мм | ≤0.5 дБ |
| Санҷиши исбот | kpsi | ≥100 |
Ҳар як талабот
| 1 – Шумораи нахҳо---------22 – Хусусияти нах --------OD: 245±10um 3 Хусусияти буфери сахт 4 OD: 0.87±0.05мм Сими нахи оптикии содак 2.0LSZH: Ранг: мувофиқи шартнома - PVC-и сафеди 0.9 мм - OD: 0.87±0.06мм Ғафсӣ: 0.30±0.03мм
5 – Куртаи берунӣ: LSZH |
Мушаххасоти пайвасткунак
Реҷаи ягона
| АШЁ | ПАРАМЕТР | |
| Навъи пайвасткунак | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. | LC/APC, SC/APC, FC/APC, ST/APC |
| Талафоти воридшавӣ | <=0.2 дБ | <=0.3db |
| Талафоти бозгашт | >=50 дБ | >=60 дБ |
| Реҷаи нахи оптикӣ | Як режим | |
| Мавҷи корӣ дарозии мавҷ дарозии он | 1310, 1550нм | |
| Санҷиши мавҷи дарозӣ дар дарозии он | 1310,1550нм | |
| Такрорпазирӣ | <=0.1 | |
| Ивазшавандагӣ | <=0.2 дБ | |
| Устуворӣ | <=0.2 дБ | |
| Дарозии нах | 1м, 2м….. ҳар гуна дарозӣ ихтиёрӣ. | |
| Дарозӣ ва таҳаммулпазирӣ | 10 см | |
| Ҳарорати корӣ | -40°C ~ +85°C | |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40°C ~ +85°C | |
Реҷаи бисёрҷониба
| АШЁ | ПАРАМЕТР |
| Навъи пайвасткунак | LC/UPC, SC/UPC, FC/UPC, ST/UPC. Ихтиёрӣ |
| Реҷаи нахи оптикӣ | Реҷаи бисёрҷониба |
| Мавҷи корӣ дарозии мавҷ дарозии он | 850, 1300нм |
| Санҷиши мавҷи дарозӣ дар дарозии он | 850, 1300нм |
| Талафоти воридшавӣ | <=0.2 дБ |
| Талафоти бозгашт | >=35 дБ |
| Такрорпазирӣ | <=0.1 |
| Ивазшавандагӣ | <=0.2 дБ |
| Устуворӣ | <=0.2 дБ |
| Дарозии нах | 1м, 2м….. ҳар гуна дарозӣ ихтиёрӣ. |
| Дарозӣ ва таҳаммулпазирӣ | 10 см |
| Ҳарорати корӣ | -40°C ~ +85°C |
| Ҳарорати нигоҳдорӣ | -40°C ~ +85°C |