Антеннаҳо/ Истгоҳи асосӣ / Пахши васеъ / Васлкунии кабел / Телефонҳои мобилӣ / Ҷузъҳо / Асбобҳо / Радиои печи микроволновка / Mil-Aero
PCS/Радарҳо/Радиоҳо/Спутник/Муҳофизати аз ҳад зиёд WLAN
1. Мо инчунин маҳсулоти махсусро барои қонеъ кардани талаботи муштариёнамон фармоиш медиҳем. Танҳо расм, намуна ё тафсилоти нишондодашударо ба мо нишон диҳед, мо онро истеҳсол мекунем ё лутфан параметрҳои мушаххаси муҳандисии худро, ба монанди IMD, VSWR, рӯйпӯшкунӣ ва ғайра, ба мо фиристед.
2. Намуна барои пешниҳод кардан хуб аст.
3. Мо ба дархости шумо дар давоми 24 соат посух медиҳем.

Модел:TEL-NMA.12S-RFC
Тавсиф
Пайвасткунаки кунҷи мардонаи N барои кабели 1/2 дюймаи фаврӣ чандир
| Мавод ва рӯйпӯшкунӣ | |
| Тамос бо марказ | Пӯшиши биринҷӣ / нуқра |
| Изолятор | PTFE |
| Ноқили бадан ва беруна | Мис / хӯла бо се-хӯла пӯшонида шудааст |
| Прокладка | Резинаи силикон |
| Хусусиятҳои барқӣ | |
| Хусусиятҳо Импеданс | 50 Ом |
| Диапазони басомад | DC~3 ГГц |
| Муқовимат ба изолятсия | ≥5000MΩ |
| Қувваи диэлектрикӣ | ≥2500 В rms |
| Муқовимати тамос дар марказ | ≤1.0 мΩ |
| Муқовимати тамоси беруна | ≤0.2 мΩ |
| Талафоти воридшавӣ | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Диапазони ҳарорат | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБс(2×20Вт) |
| Обногузар | IP67 |
Дастурҳои насби сими фаврӣ чандири N ё 7/16 ё 4310 1/2 дюйм
Сохтори пайвасткунак: (Расми 1)
A. гайкаи пеш
B. гайкаи пуштӣ
C. прокладка

Андозаҳои буридан мувофиқи диаграмма (Расми 2) нишон дода шудаанд, ҳангоми буридан бояд ба инҳо диққат дод:
1. Сатҳи охири ноқили дарунӣ бояд каҷ карда шавад.
2. Омехтагиҳо, аз қабили пораҳои мис ва гиреҳҳоро дар сатҳи охири кабел тоза кунед.

Ҷамъоварии қисми мӯҳркунӣ: Қисми мӯҳркуниро дар баробари ноқили берунии кабел, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, винт кунед (Расми 3).

Ҷамъ кардани гайкаи қафо (Расми 3).

Гайкаи пеш ва қафоро бо винтҳо, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, пайваст кунед (Расми 5)
1. Пеш аз печондани винтҳо, як қабати равғани молиданӣ ба ҳалқаи O-шакл молед.
2. Гайкаи қафо ва кабелро беҷунбон нигоҳ доред, корпуси асосии корпусро ба корпуси қафо винт кунед. Корпуси асосии корпуси қафоро бо истифода аз калиди асосӣ винт кунед. Васлкунӣ ба анҷом расид.
