Адаптери кунҷи рости N мард ба N мард Пайвасткунаки RF навъи мард, Пайвасткунаки адаптери кабели коаксиалии RF
Пайвасткунаки RF Telsto дорои диапазони басомади амалиётии DC-3 GHz буда, кори аълои VSWR ва модулятсияи Интерфейсии пасти пассивиро пешниҳод мекунад. Ин онро барои истифода дар истгоҳҳои пойгоҳии мобилӣ, системаҳои антеннаи тақсимшуда (DAS) ва барномаҳои хурди ҳуҷайравӣ хеле мувофиқ мегардонад.
Адаптерҳои коаксиалӣ роҳи беҳтарини зуд иваз кардани ҷинс ё намуди пайвасткунак дар кабели аллакай қатъшуда мебошанд.
Пайвасткунаки адаптери кунҷи рости коаксиалии Telsto RF N-мард ба N-мард тарҳрезӣ шудааст, ки дорои импеданси 50 Ом мебошад. Он мувофиқи мушаххасоти дақиқи адаптери RF истеҳсол мешавад ва ҳадди аксар VSWR 1.15:1 дорад.
Барои ин силсила ҳам равандҳои қатъи кабели фишурда ва ҳам фишурда истифода мешаванд.
| Диапазони ҳарорат | -55~+155°C (сими PE -40~+85°C) |
| Импеданс | 50Ω |
| Ларзиш | 100м/С2 (10~500Гц), 10г |
| Диапазони басомад | DC-11GHz |
| Талафоти воридшавӣ | <= 0.24 дБ/6 ГГц |
| Шиддати тобовар | 2500V rms дар сатҳи баҳр |
| Шиддати корӣ | 1000Vr.ms дар сатҳи баҳр |
| Муқовимат ба изолятсия | >= 5000 MΩ |
| Қувваи нигоҳдории гайкаи пайвасткунӣ | 450N |
| Устуворӣ | >= 500 (даврҳо) |
| Муқовимати тамос | Тамос бо марказ <=1mΩ |
| Тамос бо берунӣ <=1mΩ | |
| Таносуби мавҷи истодаи шиддат | Басомади рост <= 1.15/6GHz |
| Кунҷи рост <= 1.25/6GHz |
● Адаптери навъи N ба навъи N барои мардона корпуси кунҷи рост дорад. Ин адаптери навъи N барои коаксиалии кунҷи рост адаптери оринҷи RF барои кунҷи рости 90 дараҷа мебошад.
● Навъ: Пайвасткунаки кунҷи рости 90 дараҷа аз навъи N ба мард, адаптери M/M, адаптери коаксиалии RF коаксиалӣ.
● Ба таври васеъ ба таҷҳизоти радиоӣ ва асбобҳо барои пайваст кардани кабелҳои коаксиалии RF татбиқ мешавад. Он метавонад бо маҳсулоти монанд ба маҳсулоти байналмилалӣ мубодила кунад.
● Ранг: Оҳанги нуқрагин, бо никел пӯшонида шудааст.
| Маҳсулот | Тавсиф | Рақами қисм |
| Адаптери RF | Адаптери занонаи 4.3-10 барои Din | TEL-4310F.DINF-AT |
| Адаптери 4.3-10 барои занона ба Din барои мардона | TEL-4310F.DINM-AT | |
| Адаптери 4.3-10 барои мардон ба занон | ТЕЛ-4310М.ДИНФ-АТ | |
| Адаптери мардонаи 4.3-10 барои Din | ТЕЛ-4310M.DINM-AT |

Модел:TEL-NM.NMA-AT
Тавсиф
Адаптери RF-и кунҷи рости N мард ба N мард
| Мавод ва рӯйпӯшкунӣ | |
| Тамос бо марказ | Пӯшиши биринҷӣ / нуқра |
| Изолятор | PTFE |
| Ноқили бадан ва беруна | Мис / хӯла бо се-хӯла пӯшонида шудааст |
| Прокладка | Резинаи силикон |
| Хусусиятҳои барқӣ | |
| Хусусиятҳо Импеданс | 50 Ом |
| Диапазони басомад | DC~6 ГГц |
| Муқовимат ба изолятсия | ≥5000MΩ |
| Қувваи диэлектрикӣ | ≥2500 В rms |
| Муқовимати тамос дар марказ | ≤1.0 мΩ |
| Муқовимати тамоси беруна | ≤0.25 мΩ |
| Талафоти воридшавӣ | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 рост;≤1.25 кунҷи рост |
| Диапазони ҳарорат | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБс(2×20Вт) |
| Обногузар | IP67 |
Дастурҳои насби сими фаврӣ чандири N ё 7/16 ё 4310 1/2 дюйм
Сохтори пайвасткунак: (Расми 1)
A. гайкаи пеш
B. гайкаи пуштӣ
C. прокладка

Андозаҳои буридан мувофиқи диаграмма (Расми 2) нишон дода шудаанд, ҳангоми буридан бояд ба инҳо диққат дод:
1. Сатҳи охири ноқили дарунӣ бояд каҷ карда шавад.
2. Омехтагиҳо, аз қабили пораҳои мис ва гиреҳҳоро дар сатҳи охири кабел тоза кунед.

Ҷамъоварии қисми мӯҳркунӣ: Қисми мӯҳркуниро дар баробари ноқили берунии кабел, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, винт кунед (Расми 3).

Ҷамъ кардани гайкаи қафо (Расми 3).

Гайкаи пеш ва қафоро бо винтҳо, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, пайваст кунед (Расми 5)
1. Пеш аз печондани винтҳо, як қабати равғани молиданӣ ба ҳалқаи O-шакл молед.
2. Гайкаи қафо ва кабелро беҷунбон нигоҳ доред, корпуси асосии корпусро ба корпуси қафо винт кунед. Корпуси асосии корпуси қафоро бо истифода аз калиди асосӣ винт кунед. Васлкунӣ ба анҷом расид.
