Адаптерҳои занонаи RF 4.3/10 як ҳалли хурд ва сабук бо PIM-и аълои паст (модуляцияи пассивии байнишахсӣ) мебошанд.
Адаптерҳо дар тарҳи паймон ва хусусият бо диапазони басомади 0-6 ГГц кори аълоро пешниҳод мекунанд. Ин адаптерҳои ба осонӣ насбшаванда, ки бо конфигуратсияҳои гуногуни пайвасткунӣ тарҳрезӣ шудаанд, бартарии рақобатӣ ва кори боэътимоди барқиро таъмин мекунанд.
Адаптерҳои 4.3/10 барои телекоммуникатсия, шабакаҳои DAS, системаҳои хурди мобилӣ ва барномаҳои мобилӣ беҳтаринанд ва дар айни замон барои бозорҳои бесим роҳи ҳалли зичии баландро пешниҳод мекунанд.
Адаптери DIN-и мо аз 4.3 10 занона то 7/16 мардона тарҳи адаптери коаксиалӣ бо импеданси 50 Ом мебошад. Ин адаптери 4.3-10-и 50 Ом мувофиқи мушаххасоти дақиқи адаптери RF истеҳсол карда мешавад ва ҳадди аксар VSWR-и 1.15:1 дорад.
| Навъи интерфейс | 4.3-10 то 7/16 | |
| Ҷинс | 4.3-10 зан то 7/16 мард | |
| Роҳи бехатарӣ | Мутобиқ | |
| Маълумоти техникӣ | ||
| Импеданс | 50 Ом | |
| Диапазони басомад | 0 ~ 6 ГГц | |
| Диапазони ҳарорат | -55 °C ~ +165 °C | |
| Вазн | 94г | |
| Устуворӣ (ҷуфтшавӣ) | >500 | |
| Маълумоти моддӣ | ||
| Қисми порча | Маводи асосӣ | Пӯшиш кардан |
| Тамос бо марказ | Фосфор биринҷӣ | Пӯшиши нуқра (пӯшиши никелӣ) |
| Бадан | Мисин | Албалой |
| Изолятор | PTFE | |
1. Ба дархости шумо дар давоми 24 соати корӣ посух диҳед.
2. Тарроҳии фармоишӣ дастрас аст. OEM & ODM хуш омадед.
3. Муҳандисон ва кормандони ботаҷриба ва касбии мо метавонанд ба муштарии мо роҳи ҳали истисноӣ ва беназир пешниҳод кунанд.
4. Вақти интиқоли зуд барои фармоиши муносиб.
5. Таҷриба дар тиҷорат бо ширкатҳои калони ба рӯйхат гирифташуда.
6. Намунаҳои ройгон пешниҳод карда мешаванд.
7. 100% кафолати тиҷоратӣ оид ба пардохт ва сифат.
Дар бораи сифати шумо чӣ гуфтан мумкин аст?
Ҳамаи маҳсулоте, ки мо пешниҳод мекунем, аз ҷониби шӯъбаи сифати хидматрасонии мо ё стандарти санҷиши тарафи сеюм ё беҳтар аз пеш аз интиқол санҷида мешаванд. Аксари молҳо, ба монанди кабелҳои ҷаҳиши коаксиалӣ, дастгоҳҳои ғайрифаъол ва ғайра, 100% санҷида мешаванд.
Оё шумо метавонед пеш аз фармоиши расмӣ намунаҳоро барои санҷиш пешниҳод кунед?
Албатта, намунаҳои ройгон пешниҳод карда мешаванд. Мо инчунин хурсандем, ки ба мизоҷони худ дар таҳияи маҳсулоти нав якҷоя кӯмак мерасонем, то ба онҳо дар рушди бозори маҳаллӣ кумак расонем.
Оё шумо фармоишӣ-фармоишӣ қабул мекунед?
Бале, мо маҳсулотро мувофиқи талаботи муштарӣ танзим мекунем.
Мӯҳлати интиқол чанд аст?
Одатан мо захираҳоро нигоҳ медорем, аз ин рӯ интиқол зуд аст. Барои фармоишҳои яклухт, он ба талабот ҷавобгӯ хоҳад буд.
Усулҳои интиқол кадомҳоянд?
Усулҳои чандири интиқол вобаста ба фаврияти муштарӣ, ба монанди DHL, UPS, Fedex, TNT, тавассути ҳаво, баҳр ҳама қобили қабуланд.
Оё логотип ё номи ширкати моро дар маҳсулот ё бастаҳои шумо чоп кардан мумкин аст?
Бале, хидмати OEM дастрас аст.
Оё MOQ собит шудааст?
MOQ чандир аст ва мо фармоишҳои хурдро ҳамчун фармоиши озмоишӣ ё санҷиши намуна қабул мекунем.

Модел:TEL-4310F.DINM-AT
Тавсиф
Адаптери 4.3-10 барои занона ба Din барои мардона
| Мавод ва рӯйпӯшкунӣ | |
| Тамос бо марказ | Пӯшиши биринҷӣ / нуқра |
| Изолятор | PTFE |
| Ноқили бадан ва беруна | Мис / хӯла бо се-хӯла пӯшонида шудааст |
| Прокладка | Резинаи силикон |
| Хусусиятҳои барқӣ | |
| Хусусиятҳо Импеданс | 50 Ом |
| Диапазони басомад | DC~3 ГГц |
| Муқовимат ба изолятсия | ≥5000MΩ |
| Қувваи диэлектрикӣ | ≥1500 В rms |
| Муқовимати тамос дар марказ | ≤3.0 мΩ |
| Муқовимати тамоси беруна | ≤2.0 мΩ |
| Талафоти воридшавӣ | ≤0.3dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.15@-3.0GHz |
| Диапазони ҳарорат | -40~85℃ |
| PIM dBc(2×20W) | ≤-160 дБс(2×20Вт) |
| Обногузар | IP67 |
Дастурҳои насби сими фаврӣ чандири N ё 7/16 ё 4310 1/2 дюйм
Сохтори пайвасткунак: (Расми 1)
A. гайкаи пеш
B. гайкаи пуштӣ
C. прокладка

Андозаҳои буридан мувофиқи диаграмма (Расми 2) нишон дода шудаанд, ҳангоми буридан бояд ба инҳо диққат дод:
1. Сатҳи охири ноқили дарунӣ бояд каҷ карда шавад.
2. Омехтагиҳо, аз қабили пораҳои мис ва гиреҳҳоро дар сатҳи охири кабел тоза кунед.

Ҷамъоварии қисми мӯҳркунӣ: Қисми мӯҳркуниро дар баробари ноқили берунии кабел, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, винт кунед (Расми 3).

Ҷамъ кардани гайкаи қафо (Расми 3).

Гайкаи пеш ва қафоро бо винтҳо, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, пайваст кунед (Расми 5)
1. Пеш аз печондани винтҳо, як қабати равғани молиданӣ ба ҳалқаи O-шакл молед.
2. Гайкаи қафо ва кабелро беҷунбон нигоҳ доред, корпуси асосии корпусро ба корпуси қафо винт кунед. Корпуси асосии корпуси қафоро бо истифода аз калиди асосӣ винт кунед. Васлкунӣ ба анҷом расид.
