Хусусият: Намуди зоҳирии аҷиб Барои васлкунии муқаррарии шифт мувофиқ аст Басомади васеъ, мавҷи паст, қобилияти қавии зидди халал
Истифода: Фарогирии ҳамаҷонибаи дохили бино бо GSM/CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN
| Хусусиятҳои механикӣ | |
| Андозаҳо | 204X115мм |
| Вазн | 0.5 кг |
| Маводи радиатор | Мисин бо нуқрапӯшӣ |
| Маводи радом | ABS |
| Ранги Радом | Сафеди устухонӣ |
| Намӣ дар ҳавои корӣ | < 95% |
| Ҳарорати корӣ | -40~55 ℃ |
| Хусусиятҳои барқӣ | |
| Диапазони басомад | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Фоида | 2dBi±0,5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Поляризатсия | Амудӣ |
| Мудаввар будани нақш, дБ | ±1 ±1 ±1.5 |
| Паҳнои амудии чӯб | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Импеданси вурудӣ | 50Ω |
| Қудрати вуруди максималӣ | 50 Вт |
| Пайвасткунак | Зан Н |
Дастурҳои насби сими фаврӣ чандири N ё 7/16 ё 4310 1/2 дюйм
Сохтори пайвасткунак: (Расми 1)
A. гайкаи пеш
B. гайкаи пуштӣ
C. прокладка

Андозаҳои буридан мувофиқи диаграмма (Расми 2) нишон дода шудаанд, ҳангоми буридан бояд ба инҳо диққат дод:
1. Сатҳи охири ноқили дарунӣ бояд каҷ карда шавад.
2. Омехтагиҳо, аз қабили пораҳои мис ва гиреҳҳоро дар сатҳи охири кабел тоза кунед.

Ҷамъоварии қисми мӯҳркунӣ: Қисми мӯҳркуниро дар баробари ноқили берунии кабел, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, винт кунед (Расми 3).

Ҷамъ кардани гайкаи қафо (Расми 3).

Гайкаи пеш ва қафоро бо винтҳо, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, пайваст кунед (Расми 5)
1. Пеш аз печондани винтҳо, як қабати равғани молиданӣ ба ҳалқаи O-шакл молед.
2. Гайкаи қафо ва кабелро беҷунбон нигоҳ доред, корпуси асосии корпусро ба корпуси қафо винт кунед. Корпуси асосии корпуси қафоро бо истифода аз калиди асосӣ винт кунед. Васлкунӣ ба анҷом расид.
