Хусусият: Намуди зоҳирии зебо Муқовимати хуби таъсир, обногузарӣ ва зидди зангзанӣ Маҷмӯаҳои васлкунии стандартӣ Бастаҳо барои нигоҳ доштани сутун Андозаи оптимизатсияшуда Бо технологияи банди васеъ, фоидаи миёна, таносуби мавҷи паст тарҳрезӣ шудааст
Барнома: Системаи GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi
Барои насб кардани антенна бо сутуни нигоҳдоранда, танзим кардани кунҷи майли антенна, мустаҳкам кардани болтҳо, винтҳо ва гайкаҳо, ин тартибҳоро риоя кунед. (1) Маҷмӯаҳои васлкунии шакли L бояд болти антеннаро рост кунанд, ба шайбаи ҳамвор, қалмоқчаи пружинӣ, сарпӯшро ба навбат винт кунанд ва сипас гайкаро маҳкам кунанд. (2) Мили риштадори шакли U аз M6 бо дандонҳои дандондор ва маҷмӯаҳои васлкунии шакли L гузаранд, антеннаро бо сутуни диаметри 35-50 мм нигоҳ доранд ва сипас гайкаро маҳкам кунанд. (3) Барои ба даст овардани беҳтарин сигнал, кунҷи кунҷи антеннаро тавассути мавқеи сӯрохии маҷмӯаи васлкунии шакли L танзим кунед, сипас ҳамаи гайкаҳоро маҳкам кунед ва нӯги пайвасткунандаи антеннаро мӯҳр кунед. (4) Баландии васлкунӣ бояд аз сатҳи асосӣ беш аз 3 метр бошад, инчунин минтақаҳои наздики васлкунӣ биноҳои баланд ва металлҳои калонтар надоранд. Хулоса, замини кушод.
| Ашё | Мушаххасот |
| Диапазони басомад | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Фоида | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Импеданси вурудӣ | 50Ω |
| Поляризатсия | Амудӣ |
| Паҳнои уфуқии чӯб | 70°/60° |
| Паҳнои амудии чӯб | 55°/45° |
| Қувваи максималӣ | 50 Вт |
| Навъи пайвасткунак | N-зан |
| Андоза | 230X210X44мм |
| Ҳарорати корӣ | -40℃~+60℃ |
| Ранг | Сафед |
| Монтаж | Монтажи деворӣ |
| Ҳифзи рӯшноӣ | Заминаи DC |
Дастурҳои насби сими фаврӣ чандири N ё 7/16 ё 4310 1/2 дюйм
Сохтори пайвасткунак: (Расми 1)
A. гайкаи пеш
B. гайкаи пуштӣ
C. прокладка

Андозаҳои буридан мувофиқи диаграмма (Расми 2) нишон дода шудаанд, ҳангоми буридан бояд ба инҳо диққат дод:
1. Сатҳи охири ноқили дарунӣ бояд каҷ карда шавад.
2. Омехтагиҳо, аз қабили пораҳои мис ва гиреҳҳоро дар сатҳи охири кабел тоза кунед.

Ҷамъоварии қисми мӯҳркунӣ: Қисми мӯҳркуниро дар баробари ноқили берунии кабел, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, винт кунед (Расми 3).

Ҷамъ кардани гайкаи қафо (Расми 3).

Гайкаи пеш ва қафоро бо винтҳо, тавре ки дар диаграмма нишон дода шудааст, пайваст кунед (Расми 5)
1. Пеш аз печондани винтҳо, як қабати равғани молиданӣ ба ҳалқаи O-шакл молед.
2. Гайкаи қафо ва кабелро беҷунбон нигоҳ доред, корпуси асосии корпусро ба корпуси қафо винт кунед. Корпуси асосии корпуси қафоро бо истифода аз калиди асосӣ винт кунед. Васлкунӣ ба анҷом расид.
